IQRA ENGLISH INSTAGRAM ROBERTA İLE İNGİLİZCE INSTAGRAM
IQRA ENGLISH INSTAGRAM ROBERTA İLE İNGİLİZCE INSTAGRAM

HİZMETLERİMİZ

12/05/2023

Butik Eğitimler

Azami 6 kişilik, kadınlara özel ortamımızda keyifli ve verimli olacak şekilde tasarlanmış eğitim deneyimlerimizde, danışmanlarımızın İngilizcelerini kısa zamanda ilerletip hayatlarında aktif kullanmaya başlamaları hedeflenmektedir. Sıfırdan başlamak isteyenler ile İngilizce altyapısı olanlara ayrı gruplarımız mevcuttur.

Atölye ve Etkinlikler

Birçoğunu Ümraniye’deki ofisimizde düzenlediğimiz atölyelerde, her seferinde farklı konulara odaklanarak danışanlarımızın İngilizceyi istedikleri şekilde konuşmalarına engel olan durumları beraber ortadan kaldırıyoruz. Geçmiş atölye konularımızdan örnekler: Seyahatname, Telaffuz, Yurt Dışında Alışveriş, Amerikan Aksan ve Diksiyon, İş Mülakatlarında Başarının Sırları, Din’i Konuşmak, İletişim Becerileri, Kibar Konuşmanın Sanatı, Müşterilerle İletişim, Sıklıkla Yapılan Hatalar.

Eğitici Yayınlar

İlk kitabını 2023’te yayınladığımız I LOVE ENGLISH serisi, özellike Roberta ile İngilizce projesindeki ücretsiz derslere katılan öğrencilerine yönelik, daha fazla pratik yapmalarına imkan vermek amacıyla tasarlanmıştır. Kitap serisi İngilizceye ara verip revize yapmak isteyen öğrenciler için ideal bir çözüm sunar.

Eğitim Danışmanlığı

Bireysel danışmanlarımıza sunduğumuz IQRA English Seviye Tespit Sınavında, danışan önce detaylı bir anket, sonra da yazılı sınav ve 30 dakikalık konuşma mülakatına katılmaktadır. 3 gün sonra uzman eğitmenlerimizden biri ile beraber bir görüşme gerçekleştirilip, danışana özel hazırlanmış bir rapor sunulmaktadır. Rapor, danışanın mevcut İngilizce seviyesini, geliştirmesi gereken kusurlar, ve en verimli olacak şekilde eksikliklerini kapatmak için danışanın kendi İngilizce hedef ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak yapılan özel tavsiyeleri içermektedir.

Kamu ve özel kurumlar için müfredat danışmanlığı ve İngilizce öğretmenlerine özel eğitim ve atölyeleri sunmaktayız.

Comments are closed.

Haberler